Obrázkový slovník #3 : Snake bites piercing a ďalšie uhryznutia

0
17. marec 2014 // Slovník

Vieš ako vyzerá piercingové uhryznutie žralokom, pavúkom alebo hadom? Piercing bites je zriedkavý typ piercingu v okolí pier, ktorý napodobňuje stopy po uhryznutí rôznymi tvormi. Pozrite si fotky a uznajte, že to vôbec nevyzerá zle! 

Snake Bites Piercing

Piercing pod perou

Zdroj: www.media-cache-ak0.pinimg.com

Snake bites alebo uhryznutie hadom patrí k najrozšírenejším piercingovým uhryznutiam. Konkrétne ide o dva piercingy, ktoré sú umiestnené pod okrajmi spodnej pery.

Angel Bites Piercing

Angel bites - piercing nad perou

Zdroj: www.media-cache-ec0.pinimg.com

Angel bites alebo uhryznutie anjelom je piercing totožný s uhryznutím hada. Jediný rozdiel je v tom, že angel bites je umiestnený nad hornou perou. Podobá sa tiež na monroe piercing, o ktorom sme písali už dávnejšie.

Dolphin Bites Piercing

Piercing uhryznutie delfínom

Zdroj: www.wickedbodyjewelz.com

Ďalšia dvojica piercingov umiestnená pod spodnou perou, tentokrát však bližšie k sebe. Názov je odvodený od úzkej tlamy delfína.

Spider Bites Piercing

Spider bites piercing - uhryznutie pavúkom

Zdroj: www.media-cache-ak0.pinimg.com

Spider bites piercing alebo uhryznutie pavúkom tvoria dva piercingy pod perou, ktoré sú umiestnené blízko seba a vyvolávajú dojem uhryznutia menšieho tvora alebo hmyzu. Tento typ piercingu je známy aj pod názvom viper bites piercing, čo v preklade znamená uhryznutie zmijou.

Cyber Bites Piercing

Piercing v pere

Zdroj: www.piercingtime.com

Ide o kombináciu medusa piercingu a klasickej labrety (piercing pod perou). Jeden šperk je umiestnený v strede pod spodnou perou, druhý je umiestnený nad hornou perou v tej istej pozícii.

Shark Bites Piercing

Piercing - uhryznutie žralokom

Zdroj: www.media-cache-ak0.pinimg.com

Shark bites alebo uhryznutie žralokom patrí k zriedkavejším piercingom, ktoré pozostávajú až zo štyroch šperkov. V podstate ide o spider bites umiestnený na oboch stranách pery.

Canine Bites Piercing

Piercing v pere

Zdroj: www.media-cache-ec0.pinimg.com

Ide o kombináciu angel bites a snake bites. Canine bites pozostáva zo štyroch šperkov a ide o zriedkavý typ piercingu.

Pri piercing bites sa využívajú rôzne typy šperkov, medzi najčastejšie však patria labrety alebo krúžky (lip rings). Medzi piercingové uhryznutia sa niekedy radí aj dahlia piercing, o ktorom sme už písali na našom blogu.

Ak uvažujete nad piercing bites, pozrite si našu ponuku labreta piercingov

 

Napíšte komentár

Varovanie: umelecké akty
Obsah, ktorý sa chystáte otvoriť, môže obsahovať jemné umelecké akty alebo intímny piercing. Preto, ak nemáte 18 rokov alebo vás takýto obsah uráža, kliknite na "odísť".