Ľudia s piercingom majú častejšie sex a neboja sa riskovať

0
16. február 2014 // Intímne piercingy

Možno sa to niekomu zdá pritiahnuté za vlasy, ale je to naozaj tak – ľudia s piercingom sú sexuálne aktívnejší ako tí bez neho a nie len to! Tvrdí to viacero nezávislých amerických prieskumov.

Dôvodov, prečo si niekto nechá potetovať alebo opiercovať svoje telo, je mnoho. Jedným z nich je aj zvýšenie sexepílu alebo rozkoši pri sexe. V tomto smere určite vyhrávajú intímne piercingy alebo piercingy v bradavkách. Ale ako to je s tými ostatnými?

Umelecký akt - piercing v bradavke

Fausto Di Goethe – Yes… It is.

Viacero prieskumov prinieslo zaujímavé výsledky zo študentského prostredia. Podľa nich sú študenti s piercingom alebo tetovaním sexuálne aktívnejší, a to v niektorých prípadoch až o neuveriteľných 30 %. Ďalším prekvapením je, že zvýšená sexuálna aktivita bola zaznamenaná hlavne u žien. A to nie je všetko!

Mladý pár s piercingom

Fausto Di Goethe – Touch Awakening

Ľudia s piercingom alebo tetovaním vraj vedú riskantnejší sexuálny život. Nemajú problém s nezáväzným sexom na jednu noc alebo viacerými sexuálnymi partnermi. To, samozrejme, neplatí o všetkých, ale priemer a percentá hovoria za všetko.

A čo vy, myslíte si, že ide len o americký fenomén? Dopadli by výsledky na Slovensku podobne?

Zdroj: Frequencies and Relations of Body Piercing and Sexual Experience in College Students, The Relationship between Body Modifications and Promiscuity

Fotky: Fausto Di Goethe

Napíšte komentár

Varovanie: umelecké akty
Obsah, ktorý sa chystáte otvoriť, môže obsahovať jemné umelecké akty alebo intímny piercing. Preto, ak nemáte 18 rokov alebo vás takýto obsah uráža, kliknite na "odísť".