Piercing v bradavke ovládol showbiznis!

0
11. marec 2014 // Celebrity, Intímne piercingy

Sex a nahota predávajú. Ak sa ukáže celebrita na verejnosti s piercingom v bradavke, zaručene sa dostane do novín, časopisov a na internet. Možno aj preto je tento typ piercingu u známych ľudí posledné desaťročie tak obľúbený. Pozrite si fotky celebrít, ktoré sa za svoj piercing v bradavke určite nehanbia.

Rihanna

Zdá sa, že známa popová speváčka Rihanna využije každú príležitosť, aby ukázala svoj piercing v bradavke. S každou novou akciou prichádza s iným šperkom, najčastejšie sa však ukazuje s barbellou (činkou) alebo krúžkom v bradavke.

Rooney Mara

Herečka Rooney Mara zobrala svoju úlohu vo filme “Muži, ktorí nenávidia ženy” nanajvýš profesionálne. Aby sa lepšie vžila do postavy Lisbeth Salander, výstrednej hackerky, nechala si prepichnúť svoju bradavku. Herečka sa vo filme ukazuje viackrát v plnej nahote a jej piercing na intímnom mieste je viditeľný aj na plagáte propagujúcom film.

Pink

Drsňáčka Pink si pre istotu nechala prepichnúť bradavku priamo pred kamerou a pred svojou vlastnou mamou! Video zachytáva celý proces prepichovania bradavky, až po aplikáciu piercingu.

Amber Rose

Modelka, herečka a speváčka Amber Rose si v devätnástich privyrábala ako striptérka v klube Sue’s Rendezvous v americkom Westchesteri. Neskôr sa stala známou aj vďaka vzťahu s raperom a producentom Kanye Westom. Amber nemá problém ukazovať svoj intímny piercing na verejnosti. Na youtube sa objavilo aj video, na ktorom si necháva bradavku prepichnúť, no jeho pravosť nebola potvrdená.

 Christina Aguilera

Christina Aguilera je popová hviezda, ktorá sa zaslúžila o spopularizovanie piercingov po celom svete. Okrem šperkov v perách, nose alebo ušiach, sa nemá problém ukazovať na verejnosti aj s piercingom v bradavke.

Neil Patrick Harris

39-ročný herec, ktorý sa preslávil najmä postavou Barneyho Stinsona v seriáli “How I Met Your Mother”, sa nedávno ukázal so svojou barbellou v bradavke. Harris je jeden z mála mužských osobností, ktorý si nechal prepichnúť bradavku.

Napíšte komentár

Varovanie: umelecké akty
Obsah, ktorý sa chystáte otvoriť, môže obsahovať jemné umelecké akty alebo intímny piercing. Preto, ak nemáte 18 rokov alebo vás takýto obsah uráža, kliknite na "odísť".